Eat in, Workout

Check it out!!! I got 2 bags of avocados for $4. Ridiculous, right? 10 avocados for $4! I have a lot of mashing and freezing to do, and a lot of guacamole to make and eat. I’m not complaining!

Check it out!!! I got 2 bags of avocados for $4. Ridiculous, right? 10 avocados for $4! I have a lot of mashing and freezing to do, and a lot of guacamole to make and eat. I’m not complaining!

  1. eat-in-workout posted this